Новини України. 16 січня. Харків. Ініціативну групу з референдуму щодо відставки мера Первомайського Харківської області відмовилися реєструвати.

Сергій Теплицький
Мер Харкова Сергій Теплицький

Про поінформувала голова Первомайської міської організації “Батьківщини” Олена Козкіна, передає прес-служба партії.

Нагадаємо, наприкінці минулого року на сесії Первомайської міської ради було прийнято рішення про підвищення тарифів на воду більш, ніж у двічі (з 7,4 грн до 15,98 грн за 1 кубометр).

Жителі міста не підтримали таке рішення міської влади і провели збори з ініціювання референдуму щодо зняття з посади мера Сергія Теплицького. Створена ініціативна група повинна була почати збір підписів за проведення референдуму, однак міська влада відмовилася її зареєструвати, посилаючись на формальні причини.

“Справа в тому, що на самі збори з ініціювання референдуму прийшло несподівано дуже багато людей. Найбільше приміщення в місті – великий зал ПК “Хімік” – не могло вмістити цю кількість людей. Тому довелося перенести ці збори на площу”, – зазначила Олена Козкіна.

За її словами, на площі тільки зареєстрованих учасників було 2300 осіб. Була обрана лічильна комісія у складі трьох осіб, як і планувалось.

“Аргументація наших опонентів – три людини не змогли нормально підрахувати, хто утримався, хто проти, хто – за. Насправді більшість було видно неозброєним оком – волевиявлення народу і так було видно без всіляких дрібних формальностей. Але міська влада вважає за краще посилатися на ці дрібні формальності, тож ініціативна група зареєстрована не була”, – підкреслила голова Первомайської “Батьківщини”.

Олена Козкіна додала, що жителі міста не мають наміру відступати і будуть далі йти по інстанціях, аж до поїздки у столицю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.