Новини політики. 19 січня. Прем’єр-міністр Микола Азаров попросив Державну фінансову інспекцію розібратися з нинішніми чиновниками.

Микола Азаров
Микола Азаров

Про це він заявив на засіданні Кабміну.

“Ми сьогодні заслухаємо доповідь голови Державної фінансової інспекції про стан фінансово-бюджетної дисципліни в державі, бо, на жаль, за 2008 та 2009 роки питанню фінансової дисципліни і законності на урядовому рівні не приділялася належна увага. Лунали тільки популістські заклики. Перевірки, які ми зробили минулого року за період діяльності попереднього уряду, виявили порушення у 94% перевірених підприємств. Сума порушень складає десятки мільярдів гривень”, – розповів глава уряду.

Азаров зазначив, що деякі нинішні керівники не зробили висновків з діяльності попередників.

“Тому прошу Петра Андреєва (голова Державної фінансової інспекції — ред.) під час доповіді зосередитися насамперед на порушеннях нинішніх посадовців, бо треба негайно виправити порушення фінансової дисципліни, які є зараз”, – наголосив він.

Крім того, прем’єр звернувся до міністрів, які сиділи на засіданні.

“Я не відчуваю ваших принципових зусиль на забезпечення фінансової дисципліни на підвідомчих об’єктах. Поки не очистимось від інфекції безкарності, контроль має бути безперервним”, – підкреслив Азаров.

Разом з тим, глава уряду зазначив, що звіт від Андреєва має бути відкритим, тому попросив журналістів залишитися в залі. Майже годину голова Держфінінспекції критикував уряд Тимошенко.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.