Новини економіки. 6 січня.Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що без перегляду питань власності в сільському господарстві в рамках відповідної реформи неможливо забезпечити потреби країни в продовольстві.

Замість того, щоб обробляти землю, Азаров хоче її продати

Таку думку він висловив в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Україна зіштовхнулася з такою ситуацією, коли вона сама себе не забезпечує продуктами харчування. Хто міг би уявити собі, що наступить такий період, коли Україна буде завозити й імпортувати м’ясо, хто про це ще 20 років тому міг серйозно подумати?”, – запитав він.

“Це говорить про те, що гострота проблеми, що стоїть в нашому аграрному комплексі, уже набула немислимі форми, вона вже стала загрожувати нашій безпеці”, – додав прем’єр.

Азаров відзначив, що для виходу з ситуації необхідне залучення інвестицій і зміна ставлення до землі.

“Що можна зробити для того, щоб підняти наш аграрний комплекс? Потрібні колосальні інвестиції, а головне – необхідне почуття хазяїна. Господаря тієї землі, за яку ти відповідаєш, на якій ти будеш працювати, і твоє життя буде залежати від цієї землі”, – сказав він.

Джерело УП

Comments

  1. и правильно У нас земля долго еще будет гулять или просто перепродаваться .Потому что обрабатывать ее не кому на селе остались одни старики тТехника на ладан дышит и ее купить не в состоянии даже крупные фкрмеры А пальное становиься золотым . А будут продавать ее же не увезут как Гитлер это делал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.