Новини світу. 27 січня. Австралія. Влада Австралії ввела тимчасовий податок, перерахування якого підуть на покриття витрат країни від сильних повеней.

повінь
Австралія ввела податок на повінь

За даними видання, громадяни Австралії будуть платити від $1 до $5, протягом 12 місяців. Таким чином уряд розраховує зібрати до $1,8 млрд додаткових коштів, які будуть направлені постраждалим в результаті стихії.

«Ми простягнули руку допомоги людям в перші дні катастрофи. Але вони потребують нас до цих пір», – заявила прем’єр-міністр Австралії Джулія Гіллард.

Згідно з тимчасовим нововведенням, австралійці, що заробляють від $50 тисяч до $100 тисяч на рік, перерахують 0,5% доходу в якості податку на повінь, більше $100 тисяч – 1%. При цьому, платники податків, чий дохід становить менше $50 тисяч, від податку звільняються, повідомляє Australian.

Слід зазначити, що федеральна влада Австралії виділила $5,6 млрд на відновлення регіонів, постраждалих від повені, що, за словами Джулії Гіллард, скоротить зростання ВВП країни в поточному році приблизно на 0,5%.

Нагадаємо, що за офіційними даними, повінь завдала сільському господарству та вугільній промисловості Австралії близько $3 млрд збитків. Число жертв повені на сході країни зросла до 35 осіб, не менше 100 вважаються зниклими без вісті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.