Новини технологій. 16 січня. Фото. Американське космічне агентство NASA доручило трьом найбільшим авіабудівним корпораціям США – Boeing, Lockheed Martin і Northrop Grumman розробити проекти нових пасажирських літаків і їх дизайн.

літак майбутнього від Boeing
Таким буде Boeing у 2025 році

Літаки повинні відповідати низці умов і передбачається, що вони з’являться вже в 2025 році.

NASA запропонувало розробникам подумати про типи літаків, які могли б літати зі швидкістю звуку, мати дальність польоту до 7 тисяч миль і мати здатність нести корисне навантаження (пасажири і багаж) в 25-50 тонн. Зауважимо, що конкурент американських авіабудівників – європейська корпорація Airbus вже розробляє подібний літак, правда, його випуск запланований тільки на 2045-2050 роки.

Перша модель Boeing, за словами дизайнерів компанії, фактично являє собою майбутній пасажирський авіалайнер у формі «літаючого крила», при цьому основний наголос вони зробили на економічність і безшумність апарату. Усередині літака буде зроблено все, щоб шум двигунів практично не було чути пасажирам.

Northrop Grumman пішов іншим шляхом і запропонував варіант лайнер з двома фюзеляжами.

У компанії вважають, що така конструкція літака є оптимальною для вантажо-пасажирського варіанту, крім того, вони також пообіцяли низьку шумність двигунів лайнера. Дизайн, звичайно, трохи несподіваний, але якщо згадати апарат Virgin’s SpaceShipTwo, що розробляється компанією, то нічого дивного немає.

Остання фото – пропозиція Lockheed Martin. Корпус літака обраний стандартний, але ось крила, які з’єднуються з хвостом літака, а також один потужний авіадвигун роблять концепцію більш ніж футуристичною. Інженери і дизайнери Lockheed Martin запевняють, що таке розташування двигуна більш ніж на третину скоротити рівень шуму від лайнера, але що буде з літаком, якщо в цей двигун потрапить птах або він вийде з ладу?

літак майбтнього Boeing

літак майбутнього Northrop Grummanлітак майбутнього Lockheed Martin

За матеріалами Толкователь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.