Новини світу. 2 січня. Відомий актор Арнольд Шварцнеггер, можливо, напише автобіографії після звільнення посади губернатора Каліфорнії.

Арнольд Шварцнегер
Шварцнеггер напише мемуари

Термінатор має покинути посаду глави одного з найбільших штатів США 3 січня 2010 року, оскільки термін його повноважень закінчується. Республіканець Арнольд Шварценггер очолював Каліфорнію два терміни підряд з 2003 р. Новим губернатором цього штату стане демократ Джеррі Браун.

До написання автобіографії відомого артиста неодноразово закликали різні видавництва.

На посаді глави Каліфорнії Арнольд Шварцнегер прославився боротьбою за безпеку навколишнього середовища, зокрема – з його ініціативи в регіоні введена програма фінансових послаблень підприємствам, що використовують високі технології для боротьби з газами, що викликають парниковий ефект. Він також відомий як губернатор, на передвиборчі компанії якого були витрачені солідні суми – в цілому $25 млн..

Деякі критики Голлівуду відзначають, що Шварцнеггер, який не з чуток знайомий зі світом американської кіноіндустрії, міг би стати продюсером або режисером, виключивши його повернення на екрани кінотеатрів в якості героя бойовиків. Сам артист поки утримався від однозначних відповідей на питання журналістів про свою майбутню діяльність.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.