Новини України. 31 січня. Крим. Питання про виключення з партії колишнього Голови Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка буде вирішуватися після суду над ним.

Гриценко буде регіоналом до рішення суду

Про це заявив голова Кримської організації Партії регіонів, Голови Ради міністрів Криму Василь Джарти.

На брифінгу в Сімферополі він повідомив, що поки не відбувся суд, говорити про винність Анатолія Гриценка передчасно.

«Я вважаю, що сьогодні немає сенсу це обговорювати. Він є членом партії і, як мінімум, до суду. Суд тільки визначає винний він чи не винний, після цього буде розглядатися це питання. До цього це питання виноситиметься на порядок денний не буде», – зазначив прем’єр.

Як повідомлялося, 27 січня Центральний районний суд Сімферополя обрав запобіжний захід для затриманого депутата Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка у вигляді взяття під варту строком на два місяці. Згідно з матеріалами порушеної стосовно нього кримінальної справи, Гриценко, очолюючи Ленінську районну державну адміністрацію, перевищив повноваження, що призвело до незаконного вилучення земель військового радгоспу «Азовський». Площа вилучених земель склала 4,8 тис. га.

28 січня Прокуратура Криму порушила другу кримінальну справу відносно Гриценка за фактом перевищення службових повноважень при розпорядженні майном санаторію «Росія».

Анатолій Гриценко обіймав посаду Голови Верховної Ради Криму з лютого 1997 року по квітень 1998 року, потім з травня 2006 року по березень 2010 року. Посаду голови Ленінської районної державної адміністрації він обіймав із січня 2001 року по липень 2005 року.

За матеріалами еКрим

питання про виключення з партії колишнього Голови Верховної Ради КримуАнатолія Гриценка буде вирішуватися після суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.