Новини світу. 11 січня. Керівництво компанії Apple звернулося до своїх акціонерів з проханням зробити процедуру призначення наступника нинішнього глави компанії Стіва Джобса таємницею.

Стів Джобс
Apple має намір приховати ім'я наступника Джобса

Про це наголошується в регламенті майбутнього засідання ради директорів.

У порядку денному засідання, призначеного на 23 лютого, не йдеться безпосередньо про плани з призначенням нового виконавчого директора – мова йде саме про зміну самої процедури.

На думку керівництва компанії, передчасне розголошення імен потенційних наступників Джобса може призвести до того, що їх переманять конкуренти. Крім того, ім’я “спадкоємця” може дати конкурентам уявлення про те, в якому напрямку компанія має намір розвиватися надалі, йдеться у зверненні до вкладників.

Чутки про відхід з посади поточного глави компанії і її співзасновника Стівена Джобса неодноразово виникали і поширювалися в засобах масової інформації починаючи з 2004 року, коли у Джобса виявили серйозне захворювання. Згідно з офіційними даними, в даний час Джобс здоровий, повідомляє РИА Новости.

Тим не менш, припущення про рецидив хвороби неодноразово висловлювалися в пресі – через що в 2008 році Джобс навіть процитував Марка Твена під час однієї з презентацій, почавши її словами “чутки про мою смерть сильно перебільшені”.

У даний момент Стів Джобс залишається главою компанії і входить в раду директорів. Щорічна заробітна плата співзасновника другої за капіталізацією компанії світу складає рівно один долар.

Джобс володіє 5,5 мільйона акцій власної компанії, вартість яких на NASDAQ перевищує 1,85 мільярда доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.