Новини технологій. 24 січня. Керівник американської сервісної компанії iFixit Кайл Уайнз виявив, що у всіх iPhone 4, які випускаються в даний час, використовуються гвинти з головками під викрутку Pentalobe, хоча в перших партіях цієї моделі телефону, як і в попередніх моделях, використовувалися традиційні хрестоподібні пази Phillips, повідомляє iXBT.com.

Гвинтики які використовує Apple

Всі сучасні мобільні пристрої Apple (iPhone, iPod, iPad і ноутбуки) оснащуються батареєю, що не знімається, тому для її заміни потрібне розбирання корпусу.

Використання гвинтів Pentalobe створює додаткові перешкоди на шляху тих, хто зважився на самостійну розбирання, так як такі викрутки нелегко придбати, і коштують вони недешево.

Уайнз впевнений, що такий крок Apple викликаний саме бажанням перешкодити неавторизованому розбиранню пристроїв. Нові гвинти, пише він у своєму блозі своєї компанії, використовуються лише для скріплення корпусів iPhone 4, MacBook Air і MacBook Pro, в той час як усередині пристроїв використовуються звичайні гвинти Phillips.

Більш того, техніки сервісних центрів магазинів Apple отримали вказівку при обслуговуванні техніки замінювати гвинти Philips на нові Pentalobe.

Скориставшись ситуацією, iFixit почала пропонувати власникам iPhone 4 за 9,99 долара “набір для звільнення” – iPhone Liberation Kit, який включає в себе викрутку, що дозволяє відкрутити гвинти Pentalobe, викрутку Phillips і два гвинти Phillips для заміни Pentalobe.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.