Новини світу. 18 січня. США. Фотографії людей, спійманих за кермом у нетверезому стані, запропонували публікувати в соціальній мережі Facebook.

В США тепер виставлятимуть в мережі фото п'яних водіїв

У місті Хантінгтон-Біч у штаті Каліфорнія можуть ввести нову міру по боротьбі з п’яним водінням. Фотознімки спійманих за кермом у нетверезому вигляді запропоновано викладати в Інтернет для загального огляду.

Автором ініціативи виступив член міської ради Хантінгтон-Біч Девін Дуайер (Devin Dwyer). Спочатку Дуайер ратував за те, щоб викладати на Facebook фотографії всіх, хто сів за кермо п’яним і був спійманий поліцією, але потім запропонував застосовувати цей захід тільки відносно рецидивістів.

Дуайер вважає, що публікація знімків на Facebook, по-перше, змусить засоромитися самих порушників, а по-друге, утримає інших водіїв від того, щоб сідати за кермо п’яними.

Міська рада розгляне пропозицію Дуайера 18 січня, але деякі його члени вже висловили свою незгоду, назвавши публікацію знімків на Facebook вторгненням у приватне життя водіїв.

«Люди, які постійно водять машину в п’яному вигляді – алкоголіки, і кампанія на Facebook навряд чи змусить їх змінити свою поведінку, – зазначила одна з колег Дуайера. – Від публікації фотознімків п’яних водіїв в соціальній мережі постраждають безневинні люди – в першу чергу їх батьки, дружини і діти».

У 2009 році в Хантінгтон-Біч, населення якого становить близько 200 тис. осіб, було зареєстровано більше 1,6 тис. випадків п’яного водіння.

Практика публікації в соцмережах знімків злочинців існує і в інших містах США.

Джерело Руформатор

Comments

  1. круто, всіх героїв знати в лице! в такому містечку – дєло!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.