Новини світу. 2 січня. Тепер у зловживанні стероїдами звинувачують не тільки професійних спортсменів. Понад 25% американських поліцейських користуються стероїдами для поліпшення своєї фізичної форми, і, як наслідок, ведуть себе агресивно.

США, поліція
Американські копи вживають стероїди

У випадках нападів правоохоронців на цивільне населення, які частішають, можна звинувачувати стероїдні препарати, вважають фахівці. Справа в тому, що вживання стероїдів стало справжньою проблемою серед американських поліцейських, і її ігнорування може стати причиною ще більших бід. “Накачані” стероїдами, озброєні молодики під прикриттям закону перевищують свої повноваження і застосовують до тих, кого покликані захищати, невиправдано жорстокі заходи.

Приміром, правоохоронець з Орландо притягнутий до відповідальності за те, що зламав шию 84-річному старому, а його агресивна поведінка була пов’язана з вживанням стероїдів. Поліцейський з Нью-Джерсі засуджений на 300 днів в’язниці за розповсюдження стероїдів і образу дружини свого співробітника. Це лише деякі з прикладів правопорушень поліцейських, що користуються стероїдами для поліпшення своєї фізичної форми.

Оскільки поліцейські не знаходяться в центрі уваги громадськості, як знамениті атлети, ця «темна» сторона їх життя залишається поза увагою суспільства і влади. Деякі експерти пропонують ввести обов’язкові аналізи на стероїди для всіх поліцейських, які виявляли жорстокість і агресію, однак противники цієї ініціативи впевнені, що такі перевірки порушать права представників правоохоронних органів.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.