Новини спорту. 27 січня. Алієв вирішив поторгуватися. Півзахисник “Локомотива” Олександр Алієв має намір отримувати в київському “Динамо” зарплату у сумі 4 мільйони євро на рік.

Олександр Алієв
Алієв перейде в "Динамо" за 4 млн. євро в рік

“Швидше за все, Олександр повернеться в “Динамо”. Але ситуація така, що Алієв хоче отримувати більше від тих грошей, які він заробляє в “Локомотиві”. Тому на зарплату менше, ніж 4 мільйони євро, Саша не погодиться”, – розповів один з друзів футболіста.

У Алієва велике бажання перейти в команду Юрія Сьоміна, адже саме за Юрія Павловича Олександр розкрився і в київському “Динамо”, і в “Локомотиві”.

Знаючи особливості характеру Алієва, можна сказати, що Сьомін – один з небагатьох тренерів, з ким йому вдалося налагодити контакт. Сам нинішній наставник “киян” хоче купити футболіста, але закликає його трохи знизити свої фінансові апетити.

“Я не можу говорити щось на цю тему, оскільки я пішов з “Локомотива”, де довго працював, де до мене добре ставляться його вболівальники. Щоб не відволікатися від підготовки, намагаюся в деталі переговорів не вникати. Це знає президент клубу, агент гравця. Робота ведеться. При цьому в переговорах є найрізноманітніші нюанси, наприклад, гроші, які потрібно берегти”, – розповів тренер “Динамо” Юрій Сьомін.

Джерело Life Sports

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.