Новини політики. 3 січня. Адміністративна реформа, розпочата Президентом Віктором Януковичем, дала змогу побудувати в Україні систему управління європейського зразка, яка відповідає міжнародним демократичним стандартам.

Юрій Мірошниченко

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, Представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко, повідомили у прес-службі ПР.

„Адміністративна реформа є однією з першочергових, найнеобхідніших і найнагальніших реформ, оскільки реформа влади, ефективність влади, прозорість влади, підконтрольність влади є, напевно, тією застарілою хворобою, яка заважає нам здійснювати реформи в економічній та соціальній сферах. Саме тому Президент особливу увагу приділив адміністративній реформі”, – наголосив депутат.

„В цьому році ми пройшли перший етап, де йшлося про реформу на центральному рівні. Суттєво реформовані центральні органи виконавчої влади. Між ними більш раціонально розподілені повноваження і сфери відповідальності. Коли йдеться про вироблення і реалізацію державної політики, це дуже важливо. Створені служби, які надаватимуть громадянам послуги, агенції, які управлятимуть державним майном, інспекції, які матимуть контрольні функції. Важливою ланкою є органи, які визначатимуть тарифи на послуги природних монополій”, – заявив він.

„Така система є повністю європейською і відповідає стандартам, які прийняті у демократичних країнах всього світу”, – підсумував Мірошниченко.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.