Новини України. 6 січня. Проти коменданта “податкового Майдану” Олега Ахтирського порушено кримінальну справу.

Проти коменданта майдену підприємців порушили кримінальну справу

Крім того, за інформацією прес-служби руху “Спільна справа” з нього взято підписку про невиїзд.

Як наголошується в повідомленні, 6 січня близько 11.00 під час допиту в слідчому управлінні ГУ МВС у Києві Олегу Охтирському було висунуто звинувачення у скоєнні злочину за ч.2, ст. 24 (злочин, скоєний групою осіб за попередньою змовою) і ч.1, ст. 194 (умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Як пояснили в прес-службі, мова йде про пошкодження гранітного покриття Майдану Незалежності під час встановлення наметового містечка.

“Громадянський рух “Спільна справа” “вважає такі звинувачення нічим не обгрунтованими, бачить їх лише підставою для репресій активістів Майдану-2 та інструментом для залякування і деморалізації активної частини суспільства”, – наголошується в заяві.

В кінці 2010 року двом учасникам акції протесту підприємців на Майдані Незалежності проти Податкового кодексу судом обрані запобіжного заходу у вигляді арешту і підписки про невиїзд.

Як зазначили в київській міліції, обидва затриманих обвинувачуються у скоєнні злочинів, передбачених статтями 194 (умисне пошкодження чужого майна) і 293 (грубе групове порушення громадського порядку) Кримінального кодексу України.

Джерело Газета Уа

Comments

  1. Ясно, что речь идет, прикрываясь статьями закона, о репрессиях оппозиции и запугивании. Если бы в ответ на это кто-то расстрелял судью со всей семьей-это было бы адекватным запугивание в ответ, что бы херней не маялись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.