Новини України. 17 грудня. Київ. Журналісти оголосили бойкот депутату від Партії регіонів Михайлу Чечетову.

Михайло Чечетов
Журналісти оголосили бойкот Чечетову через брехню

Журналісти основних телеканалів та інформаційних агентств ухвалили рішення не записувати коментарі Чечетова у зв’язку з тим, що коментуючи бійку у Верховній Раді він відверто брехав пресі.

Зокрема, він доводив, що ніякої бійки у Верховній Раді не було і “БЮТівці самі билися головою”, у той час як Партія регіонів “толерантно забезпечувала роботу Верховної Ради“.

“Коли вчора брехав Єфремов, то він хоча б червонів, а ви брешете і не червонієте. Ви відверто брешете нам. Ми не хочемо більше слухати цю брехню. Кожен журналіст, який буде вас писати та показувати, вважатиметься таким, який не має громадянської позиції”, – заявили Чечетову журналісти.

Відзначимо також, що, за словами Михайла Чечетова, Партія регіонів поводила себе вчора “культурно і тактовно”, а депутати від БЮТ отримали поранення голови і переломи рук, оскільки спішили покинути залу засідань Верховної Ради.

“Вчора вони принесли ланцюги і арматуру. Там ланцюг такий, що слона можна вбити. Тому ми їм делікатно пояснили: забирайте свої кайдани, арматуру, потихеньку виходите із залу. Сьогодні ви поплакали біля трибуни, ми вам дали пустити скупу чоловічу сльозу, а завтра будемо працювати. Вони нас послухали. Але було темно, а вони так швидко виходили з залу… Хтось спіткнувся, хтось упав, хтось за свій ланцюг зачепився… Ми навіть двері повідкривали навстіж, щоб вони не вдарилися про лутка, борони Боже. І вони покинули зал”, – пояснює Чечетов вчорашні події.

На уточнення, що є відео бійки, де чітко видно, що відбувалося в сесійній залі, він уточнив:

“Я ще раз кажу, ми відкрили двері дуже широко, і просили: не поспішайте, не падає, б’ючись, помалу все вийдете. Але вони так швидко поспішали, що хтось упав, ударився”.

За матеріалами УП, Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.