Новини світу. 27 грудня. Великобританія. Жертвою передріздвяного транспортного колапсу у Великобританії став пенсіонер, який збився з дороги по дорозі з аеропорту і в підсумку провів в своєму автомобілі три доби, намотуючи кола по одному і тому ж шосе.

мокрий сніг
Дідусь три дні провів в автомобілі

У четвер, 23 грудня, 72-річний Мохаммед Беллазрак (Mohammed Bellazrak) сів за кермо, щоб відвезти дружину на літак, і виїхав з міста Троубрідж у напрямку до аеропорту “Хітроу”. Прибувши на місце, літня пара виявила, що через сильний снігопад рейс перевели до аеропорту “Гетвік”, і пенсіонери знову сіли в автомобіль, розповідає британська газета Guardian.

Висадивши свою дружину в “Гетвік” близько 20.00 за місцевим часом, Беллазрак відправився додому і мав дістатися до Троубріджа ще до півночі, проте родичі прочекали дідуся до ранку і вирішили потім звернутися в поліцію.

Поліцейські почали вивчати записи на камерах дорожнього стеження і виявили, що автомобіль пенсіонера кілька разів з’являвся в багатьох містах у районі графств Беркшир, Бакінгемшир і Оксфордшир.

Як з’ясувалося згодом, Беллазрак, який забув вдома мобільний телефон і тому не міг розповісти про свої ситуацію рідним, кілька разів навіть заїжджав до Лондона, щоб запитати дорогу у перехожих, але ніхто так і не зміг йому допомогти. Беллазрак ночував у машині, зупинявся в придорожніх кафе, щоб випити кави, і рушив, знову і знову намагаючись відшукати потрібний з’їзд з шосе M4.

Намагання Беллазрака вибратися закінчилися вдень 26 грудня, коли поліцейський патруль нарешті затримав дідуся-мандрівника. Беллазрака доставили в поліцейський відділок і передали родичам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.