У США більшість чоловіків тяжіють до Android, в той час як жінки віддають перевагу iOS.

iPhone, Android
iPhone, Android

Боротьба між двома найпопулярнішими операційними системами для мобільних пристроїв, iOS і Android, розгорнулася неабияка. Ні для кого не секрет, що в усьому світі найбільше число користувачів вибирають саме апарати, що базуються на них.

Поступово в гру включається воскреслий конкурент з Microsoft, в особі Windows Phone 7, але поки говорити серйозно про новачка занадто рано.

Агентство Nielsen нещодавно опублікувало результати свого жовтневого дослідження на тему: «Який смартфон є найбажанішим”, – і ми можемо бачити цікаві результати. У США більшість чоловіків тяжіють до Android, в той час як жінки віддають перевагу iOS.

Nielsen

Уподобання смартфонів у гендерному співвідношенні

Графіки показують, що кількість чоловічої статі, які потрапили під магію Apple, на 4% менше Android-аматорів. З жінками все навпаки. Прекрасна стать вважає, що з iPhone вони виглядають краще. Перевага в даному випадку на користь яблук складає 8.1%, 30.9% проти 22.8% опитаних. А ось до BlackBerry обидві статі ставляться однаково, явно обділяючи ці смартфони увагою. Тільки лише в 12% вони є предметом жадання.

NielsenГрафік уподобань у віковому розрізі

Вікові графіки показують не менш цікаві результати. Чим старше стають люди, тим менше вони тяжіють як до Apple, так і до Google, схиляючись у бік невизначеності вибору. Якщо молоде покоління у віці від 18 до 24 років твердо впевнені, що хочуть iPhone або Android, заявляючи це в 35.9% і 32% випадків відповідно, то після 55 років найбільш поширеним відповіддю стає: «Не знаю». Так вважають 27% опитаних, з урахуванням того, що все-таки 25.4% продовжують хотіти яблучний телефон, а 20.3% – Android.

iPhone, AndroidА Вам який більше до вподоби?

Comments

  1. Жінки хочуть айфони, а чоловіки жінок, – все логічно 😉

  2. Айфони просто мають кращий вібродзвінок, ніж інші телефони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.