Новини світу. 25 грудня. Жінки, які заявили в поліцію на засновника Wikileaks, звинувачують його в нехтуванні презервативами.

Джуліан Ассандж
Джуліан Ассандж

Дві жінки зі Швеції, які звинувачують засновника Wikileaks Джуліана Ассанджа у сексуальному насильстві, заперечують, що діють під тиском американської розвідки.

Як заявив адвокат жінок, його клієнтки підтримують діяльність Wikileaks і не звернулися б до поліції, якби Ассанж погодився пройти перевірку на СНІД.

Їх непокоїть, що Ассандж займався з ними сексом без презервативів.

З обома шведками Ассандж познайомився 11 серпня у Стокгольмі на семінарі “Війна і роль ЗМІ”.

За версією звинувачення, одна з жінок – її називають “міс А” – була господинею квартири, де Ассандж зупинився.

Діяльна феміністка й учасниця руху Brotherhood Movement, який організував семінар, – несподівано повернулася додому на день раніше. Вони повечеряли в ресторані неподалік, а після повернення в квартиру зайнялися сексом, під час якого порвався презерватив. Сама жінка каже, що її гість зробив це навмисне, оскільки не хотів надягати презерватив.

Друга дівчина, “міс W” побачила Ассанджа по телевізору і зацікавилася ним. Вона домоглася запрошення на семінар, багато фотографувала його, вони пообідали в компанії друзів, а 16 серпня поїхали до неї додому в місто Йончепінг.

Вони займалися сексом, причому вдруге, вранці, Ассанж не скористався презервативом, незважаючи на прохання. За іншою версією, вона прокинулася і виявила, що партнер займається з нею сексом.

Зідзвонившись, жінки пішли в поліцію. Співробітниця поліції, яка вела допит, заявила, що жертвами слід визнати обох: вона оголосила, що одну з них згвалтували, а інша зазнала домагання.

Ассандж наполягає, що на обох здійснили сильний вплив у поліції. На його думку, справа проти нього, порушену прокуратурою Швеції, політично мотивована й пов’язана з розсекреченим Wikileaks листуванням американських дипломатів.

Творця скандального сайту заарештували 7 грудня в Лондоні. Зараз він перебуває під домашнім арештом в очікуванні суду і, можливо, депортації до Швеції.

Джерело ТочкаНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.