Новини здоров’я. 6 грудня. Експерти ООН опублікували черговий прогноз кліматичних умов на планеті. На їхню думку, до 2030 року зміна клімату побічно призведе до смерті 1 млн осіб щорічно, а також збитків для світової економіки у розмірі 157 млрд доларів.

Земля
Земля втрачатиме щороку мільйон осіб

“Зараз ми вступаємо у дуже вразливий етап існування планети і присутності на ній людства.

Ми вже не зможемо утримати потепління нижче рівня 1 градуса за Цельсієм протягом наступних 20 років. Минулого року ми орієнтувалися на 0,7 градуса.

Таким чином, в реальності потепління, швидше за все, складе не менше 1,5-1,7 градусів за Цельсієм”, – сказав Салімул Хук, один з авторів доповіді і кліматолог з Іспанії.

За його прогнозами, якщо викиди йтимуть сучасними темпами, то в довгостроковій перспективі слід орієнтуватися на потепління на рівні 3,5-4 градусів.

“Менше ніж через 20 років майже всі країни в світі відчують на собі високу вразливість перед зміною клімату і подальшим розігріванням планети”, – йдеться в доповіді.

У прес-повідомленні ООН наголошується, що без “коректування” світ рухається до того, що до 2030 року в результаті зниження доступності їжі, води, різних природних ресурсів і зниження рівня економічного розвитку на планеті гинутимуть близько 1 млн людей щорічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.