Новини світу. 8 грудня. Великобританія. Творець WikiLeaks Джуліан Ассандж, що знаходиться в камері попереднього ув’язнення, опинився зараз повністю “відрізаним” від зовнішнього світу, зв’язку з ним немає.

Julian Assange, Джуліан Ассандж
Ассанджа ізолювали

“Незважаючи на наполегливі вимоги, нам було відмовлено в зустрічі з ним, – заявив один з його адвокатів. – Аргументи влади – відсутність необхідних приміщень для подібних побачень. Ми спробували зв’язатися з Ассанджем по телефону, проте не змогли до нього додзвонитися”.

За словами юриста, перша зустріч з його підзахисним відбудеться лише 13 грудня – за добу до початку засідання суду у справі про видачу Ассанджа Швеції.

“В результаті створилася ситуація, коли ми не можемо отримати від нашого клієнта ніяких інструкцій щодо подальших юридичних дій”, – заявив адвокат.

Поки ще не ясно, чи відбудеться до 13 грудня його зустріч з представником Австралії, міністр закордонних справ якої – Кевін Радд – оголосив, що Ассанджу буде надана необхідна консульська підтримка.

Ассандж знаходиться зараз в найбільшій в’язниці Англії – “Вандуорс”. Вона розташована недалеко від знаменитого тенісного комплексу Вімблдон. Його помістили в особливий блок, де ведеться посилене спостереження за затриманими.

За матеріалами Вести

Comments

  1. Что-то в Интернете не упоминается эта охраняемая тюрьма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.