Новини світу. 21 грудня. Москва. В Останкіно до приїзду Дмитра Мєдвєдєва зробили косметичний ремонт, опустивши рівень пісуарів у чоловічому туалеті на 10 см.

для Медведєва в Останкіно опустили пісуари

До ефіру президента РФ Дмитра Медведєва на Першому каналі, який має відбутися цього тижня, в Останкіно зробили косметичний ремонт. Цього разу до приїзду високого гостя телечиновники заради президента опустили рівень всіх пісуарів на 10 см.

“Справа в тому, що в Останкіно завжди до приїзду Вови і Діми наводять марафет. Як в Алісі у країні чудес … Фарбують троянди – всякі тріщини замазують, таджики миють шлагбауми … На цей раз фантазії останкінських чиновників не мали меж. У чоловічому туалеті біля студії, де буде писатися інтерв’ю та творитися сучасна історія, зробили дрібний косметичний ремонт. На 10 см опустили рівень пісуарів …”, – прокоментувала дії адміністраторів Останкіно блогер kropalik.

Зазначимо, історія з підготовкою до телеефіру президента Дмитра Мєдвєдєва вже збагатила словник ідіом сучасної Росії. До “самолета-амбиции”, “путинской деревне” та “интернету на медведице” (доменна зона. рф) вже дописали “мєдвєдівські пісуари”.

Джерело Закарпаття Онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.