Новини світу. Франція. 10 грудня. Французький суд вперше оштрафував Національну компанію французьких залізниць (SNCF) за те, що з її вини пасажир запізнився на роботу, передають у п’ятницю французькі ЗМІ.

Залізницю оштрафували за запізнення електрички

Незважаючи на те, що рішення по справі було винесено ще в кінці вересня, інформація про нього зайняла першу смугу в газеті Parisien та на інтернет-сайті радіостанції France Info.

Рішення суду може зіграти на користь багатьох пасажирів компанії SNCF, потяги якої періодично приходять із запізненням через поломки на гілці.

Адвокат Ремі Рокет пропустив одне зі слухань у місті Нім на півдні країни, тому що не встиг на пересадку на паризький вокзал через запізнення приміського поїзда. У результаті його клієнт програв процес.

Суд підтвердив, що електричка адвоката спізнилася на півгодини з вини SNCF: на залізниці виникли проблеми з перемиканням стрілок.

Апеляційний суд Парижа зобов’язав компанію виплатити Рокета і його адвокатському співтовариству відшкодування в розмірі 2,8 тисячі євро, а також відшкодувати потерпілому 500 євро за “хвилювання і витрачені нерви” і 1,5 тисячі євро за послуги адвоката.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.