Новини України. 28 грудня. Голова підкомітету з питань творчої діяльності, мистецтва, культурно-просвітницької та мовної політики Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Павло Мовчан переконаний, що закон про мови, який розширює сферу застосування російської мови в Україні, остаточно розколе українське суспільство.

Павло Мовчан

“Якщо ухвалять закон про мови, що вони зроблять з мільйонами українців? Куди нас регіонали подінуть? Це тільки посилить розкол у суспільстві. Про це можна говорити навіть зараз, судячи з коментарів під статтями в інтернет-виданнях”, – зазначив парламентарій.

“Вони (влада – Ред.) зазіхають на найвищу субстанцію, яка є. Російська мова може тільки роз’єднати. І всі це розуміють. Ви скажіть полякам, що їх німецька мова з’єднає, і послухайте, яку відповідь вони вам дадуть”, – підсумував Мовчан.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що закон про мови, який розширює сферу застосування російської мови в Україні, можуть ухвалити влітку наступного року.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.