Новини України. 28 грудня. Закон про мови, який розширює сферу застосування російської мови в Україні, можуть ухвалити влітку наступного року.

закон про мови
Закон про мови можуть винести на розгляд уже влітку

Про це сказав депутат Партії регіонів Вадим Колесніченко.

“Голосів за нього досі немає. Гарантовано є тільки голоси Партії регіонів і комуністів”, – зазначив він. Це – 207 голосів.

“Литвинівці коливаються, а бютівці й нунсівці, які приєдналися до нас, у голові тримають можливість іти по мажоритарних округах Центра й Заходу, де їм таке голосування плюсом не буде”, – сказав Колесніченко.

“Тому потрібне вольове рішення першої особи, а його поки немає. Чому? Є таке поняття “грань міцності”: зараз ідуть податкова, пенсійна й інша реформи, якщо в цей період вистоїмо, то можна переходити й до питання мови”, – додав він.

“Коли? Гадаю, влітку 2011 року. Тому що якщо тягти з ним до 2012 року, Партія регіонів провалить парламентські вибори”, – вважає Колесніченко.

Політолог Вадим Карасьов каже:

“Частина оточення президента вважає, що це питання поглибить розкол суспільства, та й порядок денний у Януковича зараз інший – консолідація влади й економіка. Не думаю, що питання поховане, у потрібний момент його витягнуться на поверхню, але чи вирішать – це питання”.

А депутат від НУНС Андрій Парубій заявляє:

“Реакція на ухвалення закону про мови буде найжорсткішою з усіх, які регіонали можуть уявити. Протестні настрої по мовному питанню можуть вилитися в масові акції”.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.