Новини України. 1 грудня. Державна адміністрація зв’язку зажадала від операторів виконання розробленого адміністрацією раніше положення про відміну цифр «1» і «0», які стоять на початку телефонних номерів абонентів.

Мобільні телефони
З номерів телефонів хочуть забрати "1" і "0"

Про це повідомили у національній комісії з питань регулювання зв’язку.

За словами членів НКРЗ, вчора у Держзв’язку відбулась нарада з представниками ринку і Комісії. Як повідомив член НКРЗ Володимир Звєрєв, була ідея підготуватися до «Євро 2012» і повністю перейти на європейську систему нумерації.

Оператори виступили проти цієї ініціативи.

Як заявив директор з корпоративного розвитку та контролю “МТС-Україна» Олег Проживальський, у оператора близько 4 млн. абонентів мають номери, що починаються на «1» і «0» (цифри, які йдуть після коду оператора).

Проживальський розповів, що для операторів мобільного зв’язку дана норма не повинна бути обов’язковою, оскільки на відміну від операторів фіксованого зв’язку їхні мобільні номери відрізняються префіксом і не дозволяють при наборі переплутати номер мобільного оператора з номерами спецслужб, що починаються на «1».

У той же час, член НКРЗ Володимир Звєрєв вважає, що ініціатива про звільнення «0» і «1» в номерах мобільних операторів не є першочерговою необхідністю.

Джерело proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.