Новини технологій. 4 грудня. Медіахолдинг Viacom подав апеляцію на рішення суду, який у червні 2010 року відхилив його позов до відеохостингу YouTube і корпорації Google, яка володіє ним.

Viacom і Google судяться

Апеляція була подана Viacom в п’ятницю, 3 грудня, у федеральний апеляційний суд Нью-Йорка, повідомляє Associated Press.

Viacom, що володіє, крім іншого, телеканалами MTV і Comedy Central, намагається засудити Google з 2007 року.

Позивач стверджує, що сайт YouTube порушує авторські права, розміщуючи нелегальний контент, і в цілому є “піратським бізнесом”. Свої претензії Viacom оцінює в мільярд доларів.

У червні 2010 року федеральний суд Південного округу Нью-Йорка відхилив позов Viacom до Google, ухваливши, що YouTube підпадає під дію американського Закону про захист авторських прав в цифрову епоху (Digital Закону про захист авторських тисячоліття, DMCA). Згідно з цим законом, провайдер контенту не несе відповідальності за розміщувані користувачами матеріали, якщо прибирає їх на вимогу правовласника.

Судові тяжби між Viacom і Google ознаменували собою новий етап конфлікту між компаніями-виробниками контенту і його провайдерами. Претензії Viacom публічно підтримали багато американських каналів і кінокомпаній. У той же час за YouTube заступилися великі інтернет-компанії – Yahoo, Facebook і eBay.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.