Новини економіки. 24 грудня. Європейська комісія має намір надати Україні 116 мільйонів євро на підтримку впровадження транспортної стратегії.

Україна, ЄС
ЄС надасть Україні 116 мільйонів євро

Угоди про фінансування трьох програм підписані між Кабінетом міністрів і Єврокомісією.

Відзначається, що угоди передбачають надання Україні ресурсів на безоплатній та безповоротній основі.

65 мільйонів євро буде надано на реалізацію програми “Підтримка впровадження транспортної стратегії України“.

Вона передбачає реалізацію стратегічних пріоритетів розвитку національної транспортної галузі, впровадження інституційних реформ у транспортному секторі, поліпшення транспортної інфраструктури.

Реалізація програми також буде сприяти зміцненню співробітництва між Україною та Європейським Союзом щодо пріоритетів, визначених угодами “Україна – ЄС” в транспортному секторі, сприяння подальшому зближенню українського законодавства до норм ЄС та міжнародними нормами і стандартами, а також інтеграції України в транспортні системи Євросоюзу.

35 мільйонів євро Єврокомісія виділить на програму “Підтримка реалізації стратегії національної екологічної політики України“, яка спрямована на приведення екологічної стратегії у відповідність з нормами ЄС та пріоритетами, узгодженими в рамках Плану дій “Україна – ЄС” та порядку денної асоціації “Україна – ЄС” .

Програма передбачає надання допомоги уряду на поліпшення показників реалізації екологічної політики, вдосконалення системи управління у сфері охорони навколишнього середовища та обліку екологічних аспектів у стратегіях інших галузей, таких як енергетика, транспорт і промисловість.

16 мільйонів євро буде виділено на реалізацію програми “Twinning та технічна допомога для підтримки європейської політики сусідства“.

Метою цієї програми є забезпечення розвитку потенціалу основних інститутів, установ і організацій в Україні для ефективного виконання зобов’язань, визначених порядком денним асоціації “Україна – ЄС“.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.