Новини світу. 4 грудня. ЄС схвалив проект директиви, що посилює кримінальне переслідування педофілів, зокрема за приставаннями до дітей в Інтернеті.

педофілія
ЄС вимагає жорсткішого покарання для педофілів

Міністри юстиції 27 країн Євросоюзу схвалили в цілому проект директиви ЄС, що посилює кримінальне переслідування педофілів, зокрема введення кримінального покарання за “грумінг” – входження в довіру до дитини, а потім використовування довіри для сексуального задоволення дорослої людини.

Розроблений Єврокомісією проект нової законодавчої ініціативи передбачає посилення кримінальних покарань за торгівлю “живим товаром” та сексуальну експлуатацію дітей.

Крім того, виконавча влада ЄС пропонує залучати до кримінальної відповідальності осіб, які розповсюджують,  зберігають і шукають фотографії порнографічного змісту.

Проект нової директиви ЄС, що передбачає включення в національні кримінальні кодекси 22 кримінальних покарань, потрібно буде остаточно схвалити Раді ЄС, Європарламенту.

Згідно з даними Єврокомісії, кількість сайтів, що містять дитячу порнографію, неухильно зростає. Щодня в Мережі з’являються, щонайменше, 200 нових фотографій порнографічного характеру за участю дітей.
.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.