Новини України. 18 грудня. Депутат Європарламенту Елмар Брок (група народних партій, Німеччина) заявив, що шокований тим, що Юлія Тимошенко не може приїхати на заплановану зустріч з главами країн та урядів.

Елмар Брок
Елмар Брок передбачає серйозну кризу в стосунках Україна-ЄС

“Ми вважаємо, що це Президенту Януковичу буде важко пояснити просто помилкою. Я думаю, що вони це роблять спеціально для того, щоб послабити опозицію. І роблять це за день до того, як опозиція збирається зустрітися з політичними лідерами в Європі. Це обурливо!”- повідомив експерт Київському інституту проблем управління імені Горшеніна.

Елмар Брок висловив упевненість в тому, що ця ситуація буде мати наслідки для взаємин України та ЄС.

«В силу багатьох причин це у спільних інтересах – розвивати ці відносини. Але тут можуть бути певні межі. Якщо це буде принциповим шляхом України – здійснювати політику всупереч правовим нормам. Якщо є підозра, що це звинувачення незаконне, і, незважаючи на це, її (Юлію Тимошенко) посадять у в’язницю, відрізавши тим самим можливість зайняти місце в парламенті, тоді, я вважаю, буде криза у взаєминах між Україною і Європейським Союзом. Тому що ми повинні поважати ті цінності, які у нас є, і норми права і демократію», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.