Новини України. 29 грудня. Генеральний секретар Європейської народної партії Антоніо Лопес-Істуріс запросив Юлію Тимошенко відвідати Брюссель у січні.

Юлія Тимошенко, Антоніо Лопес-Істуріс
Юлія Тимошенко та Антоніо Лопес-Істуріс

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко 28 грудня в телефонній розмові з Генеральним секретарем Європейської народної партії Антоніо Лопесом-Істурісом подякувала Європейській народній партії за солідарність та підтримку демократії в Україні, повдімляє прес-служба БЮТ.

Юлія Тимошенко наголосила, що європейський вибір залишається головним пріоритетом для її політичної сили та більшості громадян України.

У свою чергу Антоніо Лопес-Істуріс висловив стурбованість щодо кримінального переслідування опозиції в Україні.

“Ми обурені зростанням політично-вмотивованого тиску з боку влади на опозицію та Вас особисто, як її лідера. Це є неприпустимим. Такі дії влади, на жаль, тільки віддаляють Україну від ЄС. У цій складній ситуації ми повністю підтримуємо Вас. Переслідування політичних опонентів суперечить усім європейським нормам та принципам”, – підкреслив він.

Генеральний секретар Європейської народної партії запросив Юлію Тимошенко у січні 2011 року відвідати Брюссель (Бельгія).

Ми запрошуємо Вас відвідати Брюссель у січні для зустрічі з провідними європейськими політиками та для координації спільних дій щодо підтримки демократії в Україні“, – сказав Антоніо Лопес-Істуріс під час телефонної розмови з Юлією Тимошенко.

Як відомо, Європейська народна партія (ЄНП) є найбільш впливовою політичною силою на європейському континенті. ЄНП об’єднує 73 партії з 39 країн Європи, в тому числі партії Канцлера Німеччини Ангели Меркель, Президента Франції Ніколя Саркозі, Прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска та інші партії-партнери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.