Новини України. 29 грудня. Метою спроб прийняти у Європарламенті критичну резолюцію щодо України була відмова від Плану дій щодо лібералізації візового режиму.

Костянтин Єлісєєв
Костянтин Єлісєєв

Так вважає голова місії України при ЄС Костянтин Єлісєєв.

“Спроби деяких депутатів Європарламенту дійсно переслідували мету, по-перше, створити негативну атмосферу навколо саміту Україна-ЄС і, по-друге, не дати Україні План дій безвізового режиму“, – сказав він.

За словами дипломата, причиною цього був не український фактор, а “певні геополітичні мотиви”.

“Деякі столиці ЄС не були зацікавлені в наданні Україні Плану дій в діючих умовах. На сьогодні ситуація в ЄС щодо відкриття кордонів, на жаль, несприятлива”, – відзначив Костянтин Єлісєєв.

“Саме з цієї причини, а не через ситуацію в Україні, вони не хотіли надавати Києву План дій або, як мінімум, його відкласти”, – пояснив він.

У зв’язку з цим Єлісєєв висловив переконання, що “абсолютно неприйнятно, коли, перебуваючи за кордоном, представники певних політсил критикують владу”.

“Те, що створюється негативний шлейф щодо України – це правда. Контрпродуктивно використовувати Брюссель як майданчик для досягнення своїх внутрішньополітичних цілей”, – вважає Єлісєєв.

“Досвід тих же країн – членів ЄС, зокрема, тієї ж Польщі, показує, що це – шлях в нікуди. Він приводить тільки до одного – падіння авторитету та іміджу України в ЄС. А до врегулювання питання не приводить”, – додав він .

“Тільки Україна сама може вирішити свої проблеми. Ні Євросоюз, ні Європарламент, ні Єврокомісія, при всій моїй повазі до них, не можуть за нас вирішити наші внутрішні проблеми”, – заявив Костянтин Єлісєєв.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.