Новини України. 22 грудня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко розчарована поведінкою Європи та її лідерів, які свого часу з ентузіазмом підтримували помаранчеву революцію.

Юлія Тимошенко
Тимошенко незадоволена діями Європи щодо України

“Тепер вони приїжджають до України і роблять компліменти з приводу досягнутої стабільності. Треба називати речі своїми іменами. У цій країні вбивають незручних журналістів, душать правосуддя, судять опозицію. Це цвинтарна стабільність”, – заявила Юлія Тимошенко в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica.

Екс-прем’єр-міністр України вважає несправедливим ігнорування з боку європейських країн фактів знищення альтернативної влади позиції, а також безпідставного кримінального переслідування української опозиції.

“Я б дуже хотіла, щоб США і Європа не надто легітимізували цей режим. Я розумію національні інтереси, але укладати договори з Януковичем, ігнорувати репресії, – це несправедливо”, – зазначила вона, повідомляє прес-служба лідера БЮТ.

Відповідаючи на запитання журналіста видання про те, чому нинішній уряд так сильно її боїться, Юлія Тимошенко сказала: “Тому що ті, хто вважає, що Україна – прекрасне місце для задоволення власних інтересів, ті, хто займається лише розподілом мільярдів і влади у своєму клані, не хочуть чути незручні голоси. А я – найбільш незручний голос, тому що народ на моєму боці”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.