Новини світу. 5 грудня. Єгипет. Єгипетська влада закрили для купання узбережжя Червоного моря, де внаслідок чергової атаки акули загинули туристка з Німеччини.

акула
Єгипет вчергове закрив пляжі Червоного моря

Вимушена міра введена на невизначений термін – до того моменту, коли буде повністю ліквідована загроза нападу хижаків на людей.

70-річна німкеня, що страждала на діабет, проживала в готелі “Хаятт Рідженсі” на затоці Наама Бей. Вона купалася недалеко від берега, коли її атакувала акула. Жінка померла прямо у воді від втрати крові внаслідок укусів руки і ноги, а також удару хижака в груди. Свідки події, які почули крики про допомогу, кинулися у воду, щоб витягнути жінку, але зусилля виявилися марними.

На минулому тижні нападу піддалися троє росіян і громадянин України. Вони отримали важкі укуси рук і ніг, але залишилися живі, оскільки зуміли відбитися від хижака і дістатися до берега.

Після цих випадків було оголошено полювання на акул. Спіймали дві особини, і влада, вирішивши, що загроза нападу минула, відкрила пляжі.

Однак неурядова організація Асоціація захисту та збереження навколишнього середовища Хургади ще в суботу виступила з попередженням, що “загроза нападу акул на тих, хто купається в Червоному морі туристів як і раніше висока в Єгипті, так як в Шарм-еш-Шейху були вбиті не ті хижаки, які напали на росіян”. За їх словами, фотографії хижаків, зроблені дайверами незадовго до нападу на туристів, відрізняються від тих, де відображені туші вже вбитих акул.

За оцінками екологів, за останні шість років у Червоному морі були ідентифіковані тільки 11 особин довгокрилих акул розмірів, відповідних описам очевидців та потерпілих – 2,5-3 метри. Як правило, ці акули живуть у відкритому морі і океані, і практично ніколи не наближаються до берега.

Як вважають іхтіологи, неконтрольований вилов в морі риби, яка служить основним джерелом харчування морських хижаків, змушує їх у пошуках корму підходити ближче до прибережної смуги. Проте зараз екологи побоюються, що з прагненням убезпечити туристів можуть бути знищені всі особини, що живуть у Червоному морі , а це неминуче призведе до порушення унікальної екосистеми моря.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.