Новини світу. 5 грудня. Єгипет. Міністерство екології Єгипту у співпраці з Мінтуризму розробляє інструкції для готелів і центрів підводного плавання, які повинні забезпечити безпеку туристів під час перебування в морі.

Єгипет вводить додатковий нагляд за акулами

Кілька надзвичайних ситуацій трапилося з іноземними туристами (росіянами і громадянином України) поблизу готелів Шарм-ель-Шейха у вівторок і середу. Акули з незрозумілої поки причини нападали на туристів в безпосередній близькості від берега. На час пошуків акул, що напали на людей влада Єгипту закрила на 48 годин всі пляжі в акваторії Шарм-ель-Шейха. Дві хижачки в ході пошукових робіт були виловлені. Фахівці досліджують їх, щоб підтвердити факт нападу саме цих тварин на туристів. Подальші пошуки акул виявилися безрезультатними, і адміністрація Південного Синая дозволила купання в Червоному морі.

“Згідно з цими інструкціями, готелі і дайвінг-центри призначать спеціальних співробітників, які будуть вести постійне спостереження і повідомляти, в разі необхідності, про наближення акул”, – йдеться в повідомленні Мінекології.

Після цього необхідно евакуювати людей і попередити владу, які, у свою чергу, негайно займуться прочісуванням території, де була помічена акула.

Дайвери, що виявили під водою акул, також повинні будуть оповістити владу. Своєю чергою, єгипетські служби повинні будуть перевірити, чи ці акули є небезпечними для людей. Також категорично забороняється підгодовувати акул м’ясом, як це часто роблять любителі підводного плавання. Крім того, всі дайвери повинні будуть пройти інструктаж по тому, як поводитися при зустрічі з небезпечним хижаком під водою.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.