Новини України. 5 грудня. Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що у Верховної Ради України немає зобов’язань прийняти законопроект про пенсійну реформу в першій декаді грудня.

Олександр Єфремов
Єфремов придумав механізм виходу на пенсію

Про це він заявив в ефірі “5 каналу”, коментуючи процес підготовки пенсійної реформи.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, Єфремов пояснив, що до 10 грудня законопроект про пенсійну реформу повинен бути не прийнятий Верховною Радою, а тільки внесений на розгляд парламенту.

“У нас є певні зобов’язання, що до 10 грудня законопроект по Пенсійної реформи повинен бути внесений на розгляд, але у нас немає зобов’язання, що ми повинні його в першій декаді грудня розглянути. Це вже друге питання”, – уточнив він.

При цьому політик зазначив, що найменш популярною нормою документа є підвищення пенсійного віку для жінок. У той же час він підкреслив, що Україна, Росія і Білорусь є єдиними європейськими державами, в яких жінки виходять на пенсію у віці 55 років. За словами Олександра Єфремова, підвищення пенсійного віку є загальносвітовою тенденцією, і українське керівництво буде змушене прийняти відповідне рішення, хоча це буде пов’язано з електоральними втратами.

Обговорюючи механізм підвищення пенсійного віку для жінок, політик висловив думку про доцільність впровадження своєрідної “сітки зацікавленості”.

“Жінка, яка виходить на пенсію в 55 років – вона отримує державну пенсію в певному розмірі, але якщо вона виходить у 56 років – вона отримує добавку до цієї пенсії. Умовно кажучи, там – 10%, 57 років – 20%, і так далі там до 60 років фактично у два рази більшу отримує пенсію… Я думаю, що більше було б зацікавлених людей, які б захотіли ще доопрацювати і вийти на пенсію пізніше “, – пояснив Єфремов.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що до 10 грудня Кабінет Міністрів України подасть до Верховної Ради проект закону, що передбачає перший етап пенсійної реформи.

Також раніше повідомлялося, що підвищення пенсійного віку на п’ять років, тобто до 65, може торкнутися і чоловіків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.