Новини України. 27 грудня. Лідер політичної партії “Фронт змін” Арсеній Яценюк подарує Прем’єр-міністру Росії Володимиру Путіну книги з історії, в яких описана видатна роль України у Другій світовій війні.

Арсеній Яценюк
Яценюк пояснить Путіну, де воювали українці

Відвідуючи один з київських книжкових магазинів, Яценюк купив кілька книг.

“Я вирішив зробити новорічний подарунок Прем’єр-міністру Росії пану Путіну. Щоб він отримав більш широкі знання про роль і місце України у Другій світовій війні. Це видання ще часів Радянського Союзу: “Історія Української РСР“, “Велика Радянська Енциклопедія“, де у другому томі дуже чітко ще радянські історики написали про те, що Друга світова війна ніколи б не були виграна, якщо б не було України. Україна саме як переможниця у Другій світовій війні“, – цитує Арсенія Яценюка прес-служба “Фронту змін”.

Яценюк також зачитав цитату з Великої Радянської Енциклопедії, в якій говориться, що “4,5 млн. вояків-українців боролися на всіх фронтах Великої Вітчизняної війни, близько 2,5 млн. з них були нагороджені орденами і медалями”.

У партії також повідомляють, що Яценюк подарує Путіну збірку фільмів з кіноепопеєю “Звільнення”, так само знятої за радянських часів.

“Він також доводить, що Україна є однією з основних країн-переможниць у Другій світовій війні“, – додав він.

Нагадаємо, напередодні Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні і без участі України. Про це він сказав під час “прямої лінії” з громадянами РФ, коментуючи питання, що Росія і Україна навряд чи б перемогли у ВВВ, якщо б були різними державами.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.