Новини світу. 20 грудня. Мешканка Японії хоче відсудити у Google $7 тисяч за те, що її нижню білизну, що сохне на мотузці  побачили користувачі сервісу панорам Street View.

білизна, трусики
Японка подала в суд на Google через фото білизни

Мешканка японського міста Фукуока подала до суду на Google за те, що на сервісі панорам Street View з’явилося зображення її нижньої білизни.

Про це повідомляє видання The Telegraph.

Жінка, ім’я якої не називається, стверджує, що отримала душевну травму після того, як побачила в Інтернеті фотографії своєї білизни, що сохне на мотузці. Японка вважає, що ці фото можуть привернути до неї увагу сексуальних маніяків, і була змушена змінити місце проживання, говориться в позові.

The Telegraph повідомляє, що жінка хвора нав’язливим неврозом. Коли вона виявила знімки зі своєю нижньою білизною в Інтернеті, її стан погіршився, і її було звільнено з роботи.

У позові, який японка подала до суду в жовтні, вона вимагає від Google виплати компенсації у розмірі 600 тис. ієн (близько $7,1 тис.). За словами жінки, приблизно в цей же час компанія відреагувала на її скарги і прибрала фото з сервісу.

Сервіс Street View, який дозволяє переглянути панорами вулиць різних міст світу, не раз ставав об’єктом критики. Так, у жовтні 240 тис. жителів Німеччини звинуватила Google у вторгненні в приватне життя і зажадали видалити фотографії їхніх будинків з сервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.