Новини України. 22 грудня. Київ. Чинна влада під керівництвом Президента Віктора Януковича усіма своїми кроками демонструє наміри узаконити корупцію в державі.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: Янукович створив собі комфортні умови для тотальної корупції

Про це заявила лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

“Учора за дванадцять хвилин всього скасували три закони про боротьбу з корупцією. Ці три закони два роки відпрацьовувалися нашим урядом разом з міжнародними організаціями, які допомагали Україні будувати систему захисту від корупції – FATF, Greco. В цих законах передбачалося, що будь-який посадовець, будь-який політик, будь-який депутат зобов’язаний декларувати не тільки свої доходи, але і доходи всіх членів родини. І не тільки доходи, а ще й звітувати по видатках. Ті закони, які мали почати працювати з січня 2010 року, дійсно були серйозним важелем у боротьбі з корупцією. Світова спільнота підтримувала Україну в цьому, а вчора за 12 хвилин були скасовані три антикорупційні закони”, – цитує Юлію Тимошенко прес-служба.

За її словами, таким чином “в Україні відкриті сьогодні всі двері для корупції, відкриті всі можливості для корупції”.

У якості ще одного прикладу лідер партії “Батьківщина” навела можливе призначення Сергія Арбузова головою Національного банку України.

“І непросто закони скасовують, бо ви знаєте, що зараз призначають керівником Нацбанку Арбузова, який є бізнес-партнером одного з синів Януковича“, – нагадала вона, додавши, що водночас керівником спеціалізованого суду цивільних і кримінальних справ призначено рідного брата Генерального прокурора.

“Власне, сформована повна система, по-перше, корупції, а по-друге, покриття корупції. Для того, щоб корупція була абсолютною, вчора ще внесли в закон зміни про те, що всі закупівлі тепер уряд за бюджетні кошти буде здійснювати без тендерів”, – констатувала лідер партії “Батьківщина”.

“Сьогодні уряд сподівається, що він отримає з дня на день і гроші МВФ, які знову будуть використані на корупційні оборудки нового Президента і нового уряду. Дуже прикро, що так відбувається. І на фоні цього смішно виглядає, що мені хочуть дати від 5 до 10 років за те, що я в кризу платила людям пенсії. Я думаю, що цей абсурд крок за кроком буде зрозумілий всьому суспільству. Мені просто шкода, що сьогодні так принижують Україну”, – резюмувала Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.