Новини України. 13 грудня. Запровадження адміністративної реформи є першим кроком, за допомогою якого влада намагається позбавитися в органах виконавчої влади від “політично ненадійних” представників політичних сил-партнерів Партії регіонів.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: Янукович "зачищає" уряд від не регіоналів

Таку думку висловила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

“Так голосно заявляли про скорочення чиновників і зараз вичищають з уряду і всіх органів влади всіх, хто не є членами Партії регіонів. Це стосується не тільки опозиції, а й членів коаліції. Я думаю, ви і по уряду помітили, що там зникли ті, хто представляє Литвина, комуністів та інші політичні сили. Йде політична чистка в державі під гаслом адмінреформи”, – сказала вона.

Лідер партії “Батьківщина” переконана, що провладна Партія регіонів “зачищає” політичне поле для повної монополізації влади та унеможливлювання здійснення громадського контролю за своїми діями.

“Створюється потужна силова система, яка замінить громадянське суспільство. Якщо гроші додаються на силові структури і на адмінресурс, а забираються у громадянського суспільства, у місцевих органів влади, як в цьому бюджеті, то, безумовно, це призводить до перекосу в сторону авторитаризму і силових методів управління країною”, – пояснила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.