Новини України. 5 грудня. За погане опрацювання Податкового кодексу Президент Віктор Янукович може звільнити главу Держфінпослуг Василя Волгу та Міністра економіки Василя Цушка.

Василь Цушко
Цушко може перший "полетіти" з уряду через ПК

Про це повідомляє газета “Сегодня” з посиланням на одного з народних депутатів.

“Ходять чутки, що у Волги будуть проблеми: не дарма їх перевіряла прокуратура. У кулуарах говорили, що Цушка можуть зняти. Але якщо це і буде, то в рамках майбутньої адмінреформи, по ходу якої скоротять мінімум 4-5 міністерств”, – сказав політик.

“І тоді можна припустити, що скоротять кількість віце-прем’єрів, Мінекономіки приєднають до Мінфіну, а Тігіпко їх очолить, наприклад. Або віддадуть йому якийсь комітет”, – зазначив він.

Тігіпко невигідно звільняти: на нього можна вішати всіх “собак”. Бродського теж. І я вам скажу: він менш за все впливає на прийняття рішень. Я бачив його на робочих групах, бачив, як до нього ставляться в уряді”, – заявив парламентарій .

“А Азарова не звільниш. Для цього треба відправити у відставку весь уряд, та й альтернативи йому сьогодні немає”, – додав політик.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович заявив, що наступного тижня може ухвалити кадрові рішення щодо деяких посадових осіб, які були відповідальними за розробку Податкового кодексу.

За матеріалами Ліга