Новини України. 8 грудня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко переконана, що влада своїми заявами про необхідність адміністративної реформи намагається приховати свої корупційні дії.

Юлія Тимошенко
Тимошенко знає, як проводити реформи

“Аналізуючи сьогодні видатки, стає страшно за країну. Якщо НСК “Олімпійський”, лише один об’єкт, дає можливість відмити 2,5 мільярдів гривень, то навіщо говорити про PR-акції зі скорочення адмінвидатків і адмінресурсів? Усе це є лише гучна PR-акція, а справжні видатки, безумовно, йдуть на офшорні рахунки, на тіньові структури, і вони, на жаль, дорівнюють бюджетним обігам”, – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції, коментуючи наміри влади провести адміністративну реформу.

За її словами, Януковичу спершу варто подолати корупцію, а потім проводити адмінреформу.

“Нам треба зважити всі загрози для цього бюджету. І якщо порівнювати видатки на будь-які органи влади, на будь-які бюджетні потреби, на будь-які соціальні програми, з тими фінансовими ресурсами, які виплачують “Росукренерго”, то це все буде досить дрібно виглядати. Тому, мені здається, що перший крок, який мусить зробити влада – це припинити корупцію на високому рівні і в великих масштабах”, – цитує Тимошенко прес-служба БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.