Новини України. 8 грудня. У Президента України Віктора Януковича немає подвійних стандартів, а значить і боятися йому нічого.

Анна Герман
Герман запевняє, що в Януковича не має роздвоєння особистості

Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман, коментуючи скандал, пов’язаний з витоком секретного листування між Посольствами США у всьому світі і Держдепартаментом.

“Я не думаю. Світ стає прозорим. Світ стає відкритим. США – країна, яка говорила про це більше за всіх”, – сказала Герман, відповідаючи на питання, чи вплине витік на відносини України і США.

При цьому заступник глави Адміністрації Президента наголосила, що нинішнє керівництво країни не боїться будь-яких даних, які має у розпорядженні скандальний ресурс.

“Те, що говорять представники нинішньої влади в розмовах тет-а-тет, не відрізняється від офіційної позиції нашої держави і тих людей, які при владі. У Президента немає роздвоєння особистості. Так само і мої колеги з Адміністрації. У нас є позиція – ми її говоримо як в приватних, так і в офіційних розмовах. У нас немає подвійних стандартів”, – зазначила Ганна Герман.

При цьому вона додала, що “якщо немає подвійних стандартів, то й нема чого боятися, а якщо нема чого боятися, то й не потрібно турбуватися про те, що щось може спливти”.

“Бояться ті, у кого подвійні стандарти. Нинішній владі боятися нічого. Інша справа, що можуть розкритися деякі деталі періоду “помаранчевої” влади – це інша справа, але це вже не наші проблеми”, – резюмувала Герман.

Нагадаємо, раніше cайт “WikiLeaks” оприлюднив 250 тисяч конфіденційних американських дипломатичних депеш.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.