Новини України. 26 грудня. Президент зізнався, що такі думки звільнити причетних до створення Податкового кодексу були і є.

Азаров, Янукович
Янукович не виключає можливості звільнити тих, хто придумав Податковий кодекс

“Думки такі були і вони в мене сьогодні є, і залишилися, що декого потрібно буде в уряді замінити в тому блоці, який займався податковою реформою”, – заявив глава держави.

“У нас була, звичайно, жорстка розмова, досить самокритична. Але я скажу, що ми не займалися самобичуванням”, – розповів Янукович і додав, що “при найменшому повторному такому кроці буде прийнято рішення. Цю відповідальність відчули автори документа – Податкова адміністрація, Мінфін, і віце-прем’єр міністр Тігіпко, і прем’єр-міністр Азаров“.

Президент зауважив, що початок реформ завжди викликає більше негативу, але додав, що й лікування не може бути безболісним, особливо якщо це – хірургічне втручання. Анестезія потрібна, погодився президент з журналістом, – тому що це гуманно. І зауважив, що податкова реформа спрямована саме на лібералізацію податкової політики в державі. Янукович пропонує подивитися на країни світу – “не в багатьох країнах пішли, наприклад, на зниження податку на прибуток, податку на додану вартість, і ми цей крок зробили свідомо”.

Разом з тим Президент визнав, що підготовка реформи була “недостатньою” і були допущені помилки і промахи.

За матеріалами Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.