Новини економіки. 11 грудня. Україна. Віктор Янукович скасував заборону Ющенка на продаж низки підприємств: серед них Одеський припортовий, “Турбоатом” і “Дніпроенерго”.

Одеський припортовий завод
Янукович починає розпродаж важливих підприємств

Президент України Віктор Янукович своїм указом скасував заборону на приватизацію Одеського припортового заводу, Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, заводу «Турбоатом», а також енергогенеруючих компаній «Дніпроенерго», «Центренерго», «Західенерго» і «Донбасенерго».

Текст відповідного указу від 10 грудня.

Указ президента «Про рішення Ради національної безпеки від 22 жовтня 2010 року «Про ситуацію у сфері приватизації держмайна» скасовує указ, виданий президентом Віктором Ющенком від 16 травня 2008 року, який забороняє уряду і Фонду державного майна здійснювати будь-які дії з продажу держпакетів акцій вказаних підприємств .

РНБО мотивував скасування такої заборони потребою в забезпеченні економічної безпеки країни, стабілізації державних фінансів та створення умов для економічного зростання.

Також доступні для приватизації стали «Феодосійська суднобудівна компанія «Море» і Проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування.

Крім цього, рада прийняла рішення про відновлення приватизаційних процесів для виконання державного бюджету на 2010 рік в частині надходжень від приватизації державного майна.

РНБО також констатував необхідність оновлення механізмів держрегулювання і формування узгодженої державної політики у сфері приватизації, а також вдосконалення законодавчого забезпечення приватизації держмайна.

Джерело Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.