Новини світу. 12 грудня. Режисер церемонії «Золотий грамофон» Марина Яблокова, побита Філіпом Кіркоровим, проводить громадське опитування, за допомогою якого вона збирається вирішити чи укладати зі співаком мирову угоду, повідомив адвокат Яблокова Сергій Жорін.

Марина Яблокова віддала образника громадськості

«Ми зараз сумніваємося, чи варто нам доводити справу до суду або укласти мирову угоду, а якщо йти на угоду, то яку компенсацію моральної шкоди вимагати», – сказав Жорін.

За його словами, сумніви і «долю Кіркорова» може вирішити громадська думка. Жорін повідомив, що опитування проводиться на його інтернет-сайті.

«Учасникам запропоновано два питання. Перше – чи потрібно укладати мирову угоду або йти до суду. Друге – яку суму компенсації моральної шкоди потрібно вимагати з Кіркорова в разі укладання мирової угоди », – сказав Жорін.

У понеділок режисер церемонії «Золотий Грамофон-2010» Яблокова подала заяву на ім’я керівника столичного ГУВС Володимира Колокольцева з проханням порушити кримінальну справу відносно Кіркорова, якого вона звинувачує у побитті та нанесення образи під час репетиції церемонії в минулу суботу в Державному Кремлівському палаці, інформують РИА «Новости».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.