Новини України. 3 грудня. Президент Віктор Янукович наступного тижня може ухвалити кадрові рішення щодо деяких посадових осіб, які були відповідальними за розробку Податкового кодексу.

Віктор Янукович
Янукович обіцяє покарати винних у стоврені поганого Податкового кодексу

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “Інтер”, яке вийде в ефір у неділю.

“Скоріше за все на наступному тижні я прийму кадрові рішення щодо деяких чиновників у зв’язку з тим, що у цьому процесі ми побачили людей, які за великим рахунком підходили до цього Податкового кодексу з точки зору власної, а не державної”, – зокрема наголосив президент.

Як також зауважив глава держави, “коли чиновник на такому рівні сидить – я скажу, що це небезпечно”.

“Я хочу з одного боку висловити обурення тим, що я вимушений був піти на вето завдяки тому, що ці люди – чиновники – які несуть відповідальність за своєчасний і якісний документ, у даному випадку Податковий кодекс, не відпрацювали це питання належним чином”, – зазначив глава держави.

“Вони знехтували точкою зору громадянського суспільства, яке вже є досить зрілим у нашій країні. І цей процес, я вважаю, переконав усіх, тому що люди були насторожі; вони дуже уважно стежили за тим, за яким Податковим кодексом буде жити країна“, – сказав Янукович.

За словами президента, ситуація навколо процесу підготовки і прийняття Податкового кодексу “була прикладом того, як не можна робити”.

“На моє глибоке переконання – цей процес дав нам у черговий раз досвід. Для нас дуже важливо, щоб підтримка суспільства при прийнятті таких документів була закладена в основу прийняття рішення”, – підкреслив Янукович.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.