Новини технологій. 29 грудня. З’явилися нові відомості про наступне покоління операційної системи Windows, розробка якого приблизно вже ведеться в надрах Microsoft.

Microsoft
Microsoft працює над Windows 8

Згідно з інформацією джерел мережі, майбутня програмна платформа, відома під умовною назвою Windows 8, може бути набагато більше сконцентрована на ігровий функціональності.

Відомо, що Microsoft і раніше вживала спроби поліпшити стан справ з ігровими можливостями у своїй фірмовій операційній системі, наприклад, реалізувавши набір програмних бібліотек DirectX у Windows 95. Однак у випадку з Windows 8 ігровий аспект стане не просто важливою складовою, але ключовим компонентом всієї програмної платформи, зазначають джерела.

Раніше глава Microsoft Стів Балмер (Steve Ballmer) охарактеризував Windows 8 як велику азартну гру, однак тут швидше був виклик, кинутий редмондскій корпорації часом і конкурентами. З того, що відомо про майбутню програмну платформу на даний момент, можна виділити плани з оптимізації ОС для роботи на планшетних ПК, велику чуйність і “хмарну” функціональність, а реліз Windows 8, ймовірно, відбудеться не раніше кінця 2012 року.

Джерело ФерраРу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.