Новини світу. 1 грудня. Акції Bank of America, найбільшої фінансової установи США, впали на понад 3% після того, як скандальний австралійський сайт WikiLeaks пообіцяв оприлюднити секретні документи про діяльність американських банків.

Bank of America
WikiLeaks атакує банки

Цінні папери Bank of America впали на Нью-Йоркській фондовій біржі на 3,18%, до $10.95, повідомляє AFP.

В опублікованому в понеділок інтерв’ю журналу Forbes, засновник WikiLeaks Джуліан Ассандж заявив про наявні у нього декількох десятків тисяч документів, які добре показують “грубі порушення” і “неетичну практику” керівництва найбільших фінансових компаній.

За його словами, сенсаційні матеріали можуть змусити владу провести розслідування і навіть призвести до “закриття одного або двох банків”.

Ассандж згадав Goldman Sachs, правда, не уточнив при цьому, чи має він на цей інвестиційний гігант який-небудь компромат. Акції Goldman Sachs впали в понеділок на 1,75%, до $156.14

Напередодні інформаційний сайт The Huffington Post повідомив, що Ассандж нібито отримав ще в минулому році велику кількість сенсаційних матеріалів про діяльність Bank of America.

Між тим, Bank of America в своїй офіційній заяві висловив сумнів у тому, що WikiLeaks має будь-які матеріали проти банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.