Новини України. 3 грудня. Витік даних про листування між посольствами США і Держдепартаментом може компрометувати Президента України Віктора Януковича.

Тарас Чорновіл
Чорновіл: WikiLeaks має компромат на Януковича

Про це заявив народний депутат, член парламентського Комітету з питань закордонних справ Тарас Чорновіл.

“Можуть з’явитися матеріали, які компрометують Януковича. Особливо щодо 2006 року, коли йшли переговори з участю американських дипломатів і представників Держдепу про внесення Віктором Ющенком кандидатури Януковича кандидатом на пост Прем’єр-міністра“, – підкреслив Чорновіл.

“Багато хто з українських політиків надалі кілька разів подумає, перш ніж обговорювати щось зі США“, – додав нардеп.

При цьому Чорновіл, відповідаючи на запитання, чи не наговорив він сам зайвого в період роботи колишнього посла США, сказав: “Я собі відразу задав це питання, коли почув про витік. Знаєте, нічого страшного не говорив. Я описував свою версію того, що відбувалося в Україні і ніколи не просив про якісь послугу. Мені нема чого бояться”.

“Знаєте, снідати з послом (подібно Юрію Луценко) – значить, потрапляти у залежність. Зустрічатися з кимось з радників посольства, дружньо пообідати, повечеряти – це в порядку речей у будь-якій країні. Ми регулярно зустрічалися і ділилися інформацією, в тому числі говорили про ті речі, які відбуваються. У тому числі, аналізували ситуацію. Але це нікому ніяких проблем не створить”, – підкреслив нардеп.

“Я не так часто зустрічався з американськими послами, тому що я більше зустрічався з європейськими дипломатами і послами з Азії. Це були загальні розмови про ситуацію в Україні“, – додав Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що масивний витік секретних дипломатичних документів від WikiLeaks змусив Вашингтон і світові столиці тремтіти, оскільки ускладнились стратегічно найбільш важливі відносини Америки.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.