Новини України. 8 грудня. Львів. Від завтра і до особливого розпорядження міського голови, з метою запобігання поширенню захворюваності, запроваджується карантин у школах Львова.

карантин, школа
Львів закрив школи на карантин

Відповідне рішення прийняла комісія техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міськради, повідомила сьогодні під час прес-конференції в.о. головного державного санітарного лікаря м. Львова Вікторія Нижник.

За інформацією державної санітарної епідеміологічної служби, у Львові за два дні, 6 та 7 грудня, захворіло 3808 осіб, з них 2233 дитини. Зокрема, серед дітей віком до 2 років захворіло 368 осіб, серед дітей віком 3-6 років – 772 особи, а серед дітей 7-14 років – 1093 особи.

Як розповіла в.о. начальника управління освіти Галина Слічна, наразі з ста відсотків дітей 24% відсутні у школах, проте це не означає, що вони хворі.

За словами Галини Слічної, щодня міська рада отримує від СЕС дані моніторингу ситуації з грипом у Львові, проводяться засідання комісії з надзвичайних ситуацій і відповідно до результатів моніторингу буде прийматися рішення про тривалість карантину.

«Ми сподіваємось, що не будемо на карантині більше, ніж 10 днів, тобто вже з 20 грудня хочемо розпочати навчання у школах, проте точно сказати наперед ми не можемо. Якщо ж карантин буде довшим, ніж 10 днів, то ми скоротимо зимові канікули», – зазначила Галина Слічна.

У дошкільних закладах карантину не буде, бо ці заклади передбачають ізоляцію дітей у невеликих групах.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.